Shock! rockmagazin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shock! rockmagazin

A Shock! rockmagazin fóruma. The Hungarian Shock! magazine's forum


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

help! (koncert október 3-13)

4 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1help! (koncert október 3-13) Empty Re: help! (koncert október 3-13) Vas. Jan. 31, 2010 2:44 pm

mamsiplény



Köszönöm! 2+1-en megyünk :-)

2help! (koncert október 3-13) Empty Re: help! (koncert október 3-13) Vas. Jan. 31, 2010 2:59 am

Syl

Syl

mamsiplény írta:Sziasztok! Nem kifejezetten az eredeti posthoz, de úgy gondoltam nem ér meg egy külön témát...
Szóval, a gondolkodás képességét páromra hagyva a héten rábeszéltem magam, hogy a legjobb ami történhet egy hét hónapos pocaklakóval, az egy Gathering koncert. Kedvenc feleségem első kérdése ez volt, amikor hazaállítottam a jegyekkel: "Nem lesz füst?" Hát nemtom, eleddig csak sportcsarnok koncertekre járogattam, azokon meg nem volt jellemző a bagó, de lehet, h. egy klubbuli máshogy működik. Szerintetek elmehetünk a Dieselbe?
Üdv és kösz
mamsiplény

Szia,

A Dieselben még nincs tiltva a dohányzás, de inkább a folyosón. Nem hinném, hogy Gatheringen vágni kellene a füstöt, az a másfél óra kétlem, hogy ártana, ezzel az erővel a városban sem lehetne mászkálni, az most sokkal ártalmasabb...

http://www.shockmagazin.hu

3help! (koncert október 3-13) Empty The Gathering koncert Pént. Jan. 29, 2010 3:17 pm

mamsiplény



Sziasztok! Nem kifejezetten az eredeti posthoz, de úgy gondoltam nem ér meg egy külön témát...
Szóval, a gondolkodás képességét páromra hagyva a héten rábeszéltem magam, hogy a legjobb ami történhet egy hét hónapos pocaklakóval, az egy Gathering koncert. Kedvenc feleségem első kérdése ez volt, amikor hazaállítottam a jegyekkel: "Nem lesz füst?" Hát nemtom, eleddig csak sportcsarnok koncertekre járogattam, azokon meg nem volt jellemző a bagó, de lehet, h. egy klubbuli máshogy működik. Szerintetek elmehetünk a Dieselbe?
Üdv és kösz
mamsiplény

4help! (koncert október 3-13) Empty Re: help! (koncert október 3-13) Kedd Szept. 29, 2009 2:24 am

Syl

Syl

Fodi írta:Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem. Egy jó barátom jelenleg Londonban van szerencsét próbálni (tengődik), legközelebb október 3. és 13. között lesz itthon. Megkért, hogy addigra találjam ki, hogy milyen koncertre menjünk el.
Egyáltalán nem metál rajongó a srác, viszont februárban elvittem a Kreatorra, amit baromira élvezett, mivel imád pogózni, meg hát elég nyitott az új élményekre.

Szóval a feladat: a fenti időintervallumban Szegeden, Pesten, esetleg Kecskeméten vagy Debrecenben kéne valami zúzós buli, hogy szegény fijú újult erővel térhessen vissza az ködös Albionba!

Előre is kössz!

unearth? shock programajánló rovatot böngészd át.

http://www.shockmagazin.hu

5help! (koncert október 3-13) Empty pogó!!! Szer. Szept. 23, 2009 3:08 pm

dionysosrising



október 07. Trouble!!!! A csillagokat is lepogózhatja az égről Very Happy

http://dionysosrising.blog.hu

6help! (koncert október 3-13) Empty help! (koncert október 3-13) Szer. Szept. 23, 2009 10:11 am

Fodi

Fodi

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem. Egy jó barátom jelenleg Londonban van szerencsét próbálni (tengődik), legközelebb október 3. és 13. között lesz itthon. Megkért, hogy addigra találjam ki, hogy milyen koncertre menjünk el.
Egyáltalán nem metál rajongó a srác, viszont februárban elvittem a Kreatorra, amit baromira élvezett, mivel imád pogózni, meg hát elég nyitott az új élményekre.

Szóval a feladat: a fenti időintervallumban Szegeden, Pesten, esetleg Kecskeméten vagy Debrecenben kéne valami zúzós buli, hogy szegény fijú újult erővel térhessen vissza az ködös Albionba!

Előre is kössz!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.