Shock! rockmagazin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shock! rockmagazin

A Shock! rockmagazin fóruma. The Hungarian Shock! magazine's forum


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Közvéleménykutatás

+5
dreyedrew
Vinyo
balcso
dionysosrising
Syl
9 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Csüt. Aug. 06, 2009 2:59 pm

Vinyo

Vinyo

Na, az nem lenne rossz, ha szurni lehetne a promokat!

2Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Csüt. Aug. 06, 2009 1:15 pm

Fodi

Fodi

A nem túl régi, néhány éves lemezek szóba jöhetnek? Lennének ötleteim...

Különben mi alapján választjátok ki, hogy miről írtok? Ha kaptok egy promó cd-t, arról feltétlenül, vagy ahhoz azért túl sokat kaptok, és azokat is szűritek?

3Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Pént. Júl. 31, 2009 3:01 pm

Syl

Syl

Eh, nyessétek meg ezzel a régi lemezekről akarunk kritikákat kívánságokkal. Smile

A Reign In Blood fasza, anno könyvtárból, bakelitről másoltam át kazettára, és kb. esténként ezt hallgattam elalvás előtt walkmannel, reggel meg munkába menet szintén, kávé helyett kiválóan fel tudott ébreszteni, ajánlom. Mire vagytok még kíváncsiak? Smile

Dupla kritikák jópofák voltak, amúgy meg mindenre csak azt tudom mondani, hogy idő-idő-idő, meg egyszer jó lenne valami korrekt saját adatbázisos motort írni a shock alá, de hát izé, értitek. Egyelőre beszállhatnátok a hosting-díjba. Razz

http://www.shockmagazin.hu

4Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Pént. Júl. 31, 2009 2:49 pm

Fodi

Fodi

Az jutott még eszembe, hogy egyszer olvastam dupla kritikát (az utolsó Metallica lemezről ha minden igaz), és reméltem hogy lesz még ilyen. De nem lett, legalábbis én nem futottam bele.
Szerintem hasznos lenne néha megismerni több véleményt is, főleg mikor a szerző nem titkoltan elfogult az adott bandával kapcsolatban.

5Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Csüt. Júl. 30, 2009 4:32 pm

Fodi

Fodi

Heló!

A magam részéről már a régi vendégkönyvben is tettem egy gyenge kísérletet a régi-klasszikus lemezek érdekében, szóval én üdvözölném.

Különben meg a noname-eket erőltetném, még ha ellentmondásnak tűnik is. (a "nagyokról" úgyis tudunk) Hol van pl. a Sikth, vagy a Gojira?


Üdv!

6Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Hétf. Júl. 27, 2009 4:24 pm

Lencse

Lencse

A retro kritika rovat engem is nagyon érdekelne, kíváncsi vagyok, Ádám mit írna egy cikkben a Far Beyond Drivenről, vagy Szilvi a Reign In Bloodról. Smile (vagy a Powerslaveről, hehehee)

Egy kis javaslat: a lemezajánlókat a főoldalról szoktam megnyitni, de van hogy nem olvasom el mindet, és így kimaradhatnak olyan bandák, amiket az itteni ajnározó kritikával ismerek meg. Megoldás lehet egy "Ajánlott albumok" box (mint a Quarton), vagy egyszerűen egy csillagot/sátánvillát rakhattok az erősebb lemezek mellé.

7Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Csüt. Júl. 23, 2009 9:49 pm

Syl

Syl

mamsiplény írta:Igaza van balcsonak + többségünknek úgyis hiányos a műveltsége. Alap ősök jöjjetek!

Ezt a projektet még skippeljük egy ideig.

http://www.shockmagazin.hu

8Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Kedd Júl. 14, 2009 5:51 pm

mamsiplény



Igaza van balcsonak + többségünknek úgyis hiányos a műveltsége. Alap ősök jöjjetek!

9Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Kedd Júl. 14, 2009 3:05 pm

balcso

balcso

Oravecz Zoli írta:És a régebbi, alap/klasszikus/csak simán tökéletes lemezek bemutatására
lenne kereslet? Vagy ez már túlságosan is a lerágott csont kategória?


simán, egy újszülöttnek minden "lemez" új! szóval szernitem mehetnek az ős alapművek:).

http://delicious.com/balcso

10Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Kedd Júl. 14, 2009 11:21 am

Oravecz Zoli

Oravecz Zoli

És a régebbi, alap/klasszikus/csak simán tökéletes lemezek bemutatására
lenne kereslet? Vagy ez már túlságosan is a lerágott csont kategória?

11Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Hétf. Júl. 13, 2009 3:31 pm

Syl

Syl

Köszönjük (mindannyian elmorzsoltunk néhány könnycseppet a meghatottságtól), a feleségedet meg kollektíve üdvözöljük! Smile

http://www.shockmagazin.hu

12Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Szer. Júl. 08, 2009 5:33 pm

mamsiplény



Sziasztok! Jöjjenek csak az elfekvők is. Egy tavalyi nekem még lazán újdonság. :-) Fontos is, noname is, magyar is, külföldi is. (Persze felönteni a hétfői frissítésbe féltucat 1-es értékelésű noname-t nincs túl sok értelme.) Unikábonya is jöhet, bár nem tudom az micsoda...
Időleges eltűnés nem zavar, még egyáltalán nem értem az összes kritika végére. Inkább az a gond, hogy mindig elveszítem, hol jártam. Ebben sokat segít, hogy pár hónapra visszamenőleg fent vannak a kritikák a főoldalon, de néha még így is gondban vagyok. (Egy időrendi rendezési lehetőség lenne a tökéletes, de nem vagyok telhetetlen.)
Innentől már csak az ömlengő köszönet jön, érzékenyebbek nyugodtan abbahagyhatják az olvasást: hála, hála, hála, az utóbbi egy-másfél évben annyi bombasztikus zenekart ismertem meg a segíségetekkel (karöltve a myspace-el és a last.fm-el), újat, régit vegyesen, hogy nem is tudom, hogyan köszönjem meg (a feleségemet azért kerüljétek el, mert nagyon kezd elbillenni az otthoni CD mérleg :-), bár nevelem, nevelem, egyszer csak beérik, a SOAD-dal már tulajdonképpen megbékélt, ugyan őket nem általatok szereztem, hanem a használtboltban nézett rám az eladó srác megrökönyödve, amikor a tucat meghalgatott lemez közül a Mezmerize-t nem tettem a kiválasztottak közé, és elhaló hangon nyögte: "de hiszen az az év rocklemeze", és milyen igaza lett!, csak akkor még azt hittem, hogy nem bírom ezeket a kiabálós-hörgős zenéket, azóta meg már DT-t üvöltök magamban a buszon), tehát inkább úgy vagytok jók és tökéletesek, ahogyan megteremtettétek magatokat, és mióta a last.fm-en nemkívánatosnak találtattam nemzetiségileg, rémálmaimban arra ébredek, hogy Shock sincs már, de ez remélem soha nem fog bekövetkezni, hála, hála, hála.
Üdv, mamsiplény

13Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Vas. Júl. 05, 2009 2:33 pm

dreyedrew



A magam részirű' szívesen olvasgatom a kritikákat a noname bandák lemezeiről is, legyen az magyar vagy külföldi... 100ból 1x előkerülhet valami finomság, amiről valószínűleg sosem hallanék és marhára bejön...

14Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Csüt. Júl. 02, 2009 10:09 am

Vinyo

Vinyo

dionysosrising írta:Egy a fontos, ne tűnjetek el hetekre. Ha ehhez az kell, hogy elővegyétek a régi megjelenéseket, akkor rajta! A hétfői frissítés nekem kevés, de tudom, kevesen vagytok, sok,- és egyéb meló, világválság, áfaemelés, új influenza, nő a fasiszta veszély, náci pláne, stb.

Az a baj, hogy ehhez a tevekenyseghez komolyan
le kell ulni, nem az van, hogy van szabad 10 percem, aztan gyorsan osszedobok valamit - vannak erre is peldak.
Egyszoval ido, ido, ido - es ezen time management trening sem nagyon segit, mert az ugye munkahelyi idobeosztasrol szol, nem az otthonirol. Very Happy
Mondjuk az is igaz, hogy addig jo, amig az ember nem foallasban csinalja...

15Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Szer. Júl. 01, 2009 7:54 pm

balcso

balcso

Syl írta:Van pár elfekvőben lévő cd, tavalyiak, írjunk róluk vagy inkább az újdonságok érdekesek?
Meg úgy egyáltalán, mire vagytok kíváncsiak, a "fontos" megjelenésekre vagy a kisebb, noname bandárka is? Magyarok vagy külföldiek inkább?
Unikábonya?


Mehetnek az elfekvő lemezekről is a kritikák, főleg ilyen uborka szezonban. Ha gyűlnek valamikor még jól jöhetnek, főleg a kisebb zenekarok, akikről most még nem is gondolnánk, hogy mivé növik ki magukat. Magyar külföldi szempontból mindegy sztem. Ha meg van "fontos" azt úgyis közlitek.
(bár engem idegesít nekem nem tetszik ez az "angol szöveget éneklek, de nem tudom rendesen még hangsúlyozni se" típusú magyar amatőr énekstílus)

http://delicious.com/balcso

16Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Szer. Júl. 01, 2009 2:52 pm

Syl

Syl

dionysosrising írta:Egy a fontos, ne tűnjetek el hetekre. Ha ehhez az kell, hogy elővegyétek a régi megjelenéseket, akkor rajta! A hétfői frissítés nekem kevés, de tudom, kevesen vagytok, sok,- és egyéb meló, világválság, áfaemelés, új influenza, nő a fasiszta veszély, náci pláne, stb.

Nem fogunk! Az eltűnéseknek sajnos megvolt az oka, de nem szándékozunk hosszan leállni, sőt.
Viszont egyelőre heti egy nagy frissítésnél időileg nem vagyok képes többre, főleg, hogy még mindig nem adatbázis alapú a Shock!, de hát... Híreket rakosgatok ki azért gyakrabban.
Ja és igen, a jegesmedvék meg a pingvinek miatt is aggódunk nagyon.

http://www.shockmagazin.hu

17Közvéleménykutatás Empty Re: Közvéleménykutatás Szer. Júl. 01, 2009 2:29 pm

dionysosrising



Egy a fontos, ne tűnjetek el hetekre. Ha ehhez az kell, hogy elővegyétek a régi megjelenéseket, akkor rajta! A hétfői frissítés nekem kevés, de tudom, kevesen vagytok, sok,- és egyéb meló, világválság, áfaemelés, új influenza, nő a fasiszta veszély, náci pláne, stb.

http://dionysosrising.blog.hu

18Közvéleménykutatás Empty Közvéleménykutatás Szer. Júl. 01, 2009 1:59 pm

Syl

Syl

Van pár elfekvőben lévő cd, tavalyiak, írjunk róluk vagy inkább az újdonságok érdekesek?
Meg úgy egyáltalán, mire vagytok kíváncsiak, a "fontos" megjelenésekre vagy a kisebb, noname bandárka is? Magyarok vagy külföldiek inkább?
Unikábonya?

http://www.shockmagazin.hu

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.